Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Wsparcie adwokata w sprawach rozwodowych

Kancelaria Prawna w Płocku zapewnia porady prawne w zakresie spraw rozwodowych, separacyjnych oraz sprawach o alimenty . Jak pokazuje praktyka zawodu adwokata, wsparcie prawnika w tego typu sytuacjach może być nieocenioną pomocą dla każdego Klienta.

To prawnik przygotuje pozew rozwodowy, a także inne wymagane pisma procesowe, które będą wymagane przez sąd w czasie procesu. Prawnik również na bieżąco monitoruje przebieg sprawy, dzięki czemu możemy dowiedzieć się jak wygląda nasza aktualna sytuacja i nie martwić się o przebieg postępowania rozwodowego. Ważnym aspektem współpracy z adwokatem jest fakt, że na każdy etapie postępowania istnieje możliwość uzyskania rzeczowych odpowiedzi na pytania dotyczące całej procedury sądowej, a także zagadnień prawnych dotyczących konkretnej sytuacji. Klient jest więc przygotowany na postępowania strony przeciwnej, dzięki czemu łatwiej przyjąć właściwą strategię obrony. Ponadto w czasie rozpraw Klient nie jest pozostawiony samemu sobie i w każdej sytuacji może liczyć na pomoc prawnika.

Search

Categories

  • Brak kategorii

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kamil Flatow.

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34

02-495 Warszawa
FILIA W PŁOCKU

ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5
tel. 696-041-453
e-mail: kamilflatow@gmail.com

Kilka słów wstępu

Potrzebny prawnik? Oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego (alimenty, rozwody, separacje), administracyjnego (reprywatyzacja), gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych...
» czytaj więcej