Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Porady prawne w Płocku

Kancelaria Prawna w Płocku zapewnia porady prawne również w indywidualnych sprawach swoich Klientów, dzięki czemu mogą oni uzyskać poradę prawną na szereg spraw związanych z życiem publicznym oraz kwestiami typowo prawnymi.

Porady prawne Płock

Najczęstszym tematem porad prawnych są zapisy związane z różnego rodzaju umowami. Z naszego doświadczenia wynika, że niestety wielu Klientów niezbyt dokładnie, a nawet w ogóle nie czyta umów, które podpisuje, przez co naraża się na niepotrzebne koszty lub nieprzyjemności. Dzięki poradom prawnika, możliwe jest wychwycenie niezrozumianych zapisów w umowie, a więc tak zwanych kruczków prawnych, których przeciętny Klient może nie zauważyć lub nie zrozumieć. Prawnicy dokładnie sprawdzą wszelkie zapisy w umowie i podpowiedzą, w jaki sposób można zabezpieczyć się na wypadek niekorzystnych zapisów.

Oprócz tego, zatrudnieni w naszej Kancelarii prawnicy i adwokaci zajmują się również doradztwem oraz obsługą prawną firm.

Search

Categories

  • Brak kategorii

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kamil Flatow.

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34

02-495 Warszawa
FILIA W PŁOCKU

ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5
tel. 696-041-453
e-mail: kamilflatow@gmail.com

Kilka słów wstępu

Potrzebny prawnik? Oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego (alimenty, rozwody, separacje), administracyjnego (reprywatyzacja), gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych...
» czytaj więcej