Porady prawne i pomoc adwokata – Sierpc i okolice

Nasza kancelaria prawna zajmuje się obsługą prawną dużych podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Świadczymy usługi zarówno w zakresie prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa autorskiego, jak i prawa własności przemysłowej czy prawa karnego. Kancelaria oferuje fachowe doradztwo, skrupulatność i zaangażowanie w prowadzone sprawy karne oraz sprawy rozwodowe. Zapewniamy ponadto profesjonalizm i stałą obsługę osób prywatnych, firm oraz spółek. Wykonujemy usługi prawne z najwyższym standardem, jaki utrzymuje kompetentny oraz odpowiedzialny radca prawny. Sierpc i okoliczne miejscowości to miejsca, z których pochodzi wielu naszych Klientów szukających profesjonalnej pomocy u zaufanego adwokata.

Zakres świadczonych usług prawnych dla Klientów z Sierpca

Jednym z najważniejszych obszarów działalności naszej kancelarii adwokackiej są sprawy związane z prawem rodzinnym – sprawy rozwodowe, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku. Zawsze koncentrujemy się na potrzebach i oczekiwaniach naszego Klienta, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że rozwód to temat bardzo delikatny, który wzbudza ogromne emocje. Adwokaci z naszej kancelarii prawnej mogą reprezentować Klientów z Sierpca przed sądem w sprawach rozwodowych albo w sprawach o separację, w sprawach dotyczących kontaktów z dzieckiem i innych. Posiadamy również kompetencję, by udzielać pomocy przy egzekucji zasądzonych alimentów czy przeprowadzać postępowanie o podział majątku wspólnego małżonków po ustaleniu małżeństwa.

Dobry prawnik z Sierpca? Sprawdź nasze doświadczenie

Nasza kancelaria ma wieloletnie doświadczenie w zakresie, który obejmuje sprawy karne, administracyjne, spadkowe, podatkowe czy sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych. Udzielamy porad prawnych wszystkim Klientom, którzy potrzebują fachowej konsultacji i pomocy. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w reprezentowaniu przedsiębiorców, spółek i firm. Nasi radcowie prawni pomogą założyć firmę w Sierpcu, doradzą, jak uregulować wszelkie kwestie dotyczące zatrudnia pracowników z zagranicy i zweryfikują umowy z kontrahentami.

Nasze usługi prawne obejmują:

  • porady prawne (w tym też możliwość jednorazowej porady)
  • pisanie i weryfikację umów
  • reprezentowanie osób przed sądem, urzędami oraz prowadzenie spraw
  • postępowania prawne
  • wydawanie opinii prawnych

 

Kancelarię – słynącą z obsługi przez najlepszych adwokatów, w Sierpcu i okolicznych miejscowościach – tworzy dobrany zespół fachowców, których łączy wspólna pasja do zawodu, doświadczenie i zapał.

Tajemnica radcowska

Tajemnica zawodowa jest jednym z podstawowych obowiązków każdego adwokata i radcy prawnego. Polega ona na zachowaniu w tajemnicy wszystko, czego się dowie w ramach porady prawnej od swego Klienta. Nasza kancelaria zapewnia dochowanie jej nawet po wygaśnięciu umowy, gdyż obowiązek zachowania tajemnicy i jej należytego chronienia ma dla nas charakter bezwzględny. Dla naszych adwokatów i radców prawnych nie ma miejsca na częściową tajemnicę adwokacką – dzięki temu cieszymy się takim zaufaniem u osób szukających zaufanego prawnika w Sierpcu.