Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Zespół

Kancelaria prawna w Płocku. Adwokat Kamil Flatow

Studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UW adwokat Kamil Flatow ukończył z oceną bardzo dobrą. W 2007 roku został członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Bogate doświadczenie adwokat zdobywał podczas wieloletniej pracy w warszawskich kancelariach prawnych, gdzie prowadził nie tylko dział procesowy, lecz także wydział reprezentacyjny kancelarii, uczestniczył w prowadzeniu dużych spraw karnych i zajmował się obsługą Klientów instytucjonalnych.

Praca w stołecznych kancelariach prawnych pozwoliła adwokatowi zdobyć doświadczenie również w dziedzinie zastępstw procesowych przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej i organami ścigania.

Adwokat Kamil Flatow prowadził również współpracę z kancelarią radcowską, gdzie był odpowiedzialny przede wszystkim za sprawy z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, w szczególności dotyczące nieruchomości i spadków oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego – m.in. sprawy rozwodowe i sprawy o alimenty.

Wśród pozazawodowych zainteresowań prawnika wymienić możemy tenis i żeglarstwo. Z kolei kwestie najmocniej interesujące go w dziedzinie prawa dotyczą odzyskiwania przez prawowitych właścicieli nieruchomości utraconych w okresie Rzeczpospolitej Ludowej, a także problematyka ochrony praw człowieka w kontekście stosowania tymczasowego aresztowania.

Search

Categories

  • Brak kategorii

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kamil Flatow.

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34

02-495 Warszawa
FILIA W PŁOCKU

ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5
tel. 696-041-453
e-mail: kamilflatow@gmail.com

Kilka słów wstępu

Potrzebny prawnik? Oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego (alimenty, rozwody, separacje), administracyjnego (reprywatyzacja), gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych...
» czytaj więcej