RAZEM OD 2007 ROKU

kancelaria adwokacka Płock

Założycielem Kancelarii Adwokackiej w Płocku jest Adwokat Kamil Flatow, który ukończył studia prawnicze i zdobył dyplom Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a w 2007 został członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie.

Kancelaria adwokata Kamila Flatow jest młodą i prężnie rozwijająca się kancelarią prawną, która opiera się na bogatej praktyce zawodowej założyciela i współpracujących z nim osób.

Pragniemy zapewnić Klientom naszej kancelarii prawnej obsługę na najwyższym poziomie, toteż by sprostać Państwa oczekiwaniom podjęliśmy współpracę z kancelariami radców prawnych i rzecznikami patentowymi.

 

Adwokat Płock

Usługi prawne

Sprawy karne

Prowadzimy sprawy na etapie postępowania przygotowawczego, jak również sądowego i wykonawczego.

Sprawy cywlne

Klientom naszej Kancelarii Prawnej oferujemy obsługę z zakresu prawa cywilnego.

Porady prawne

W ramach kompleksowej obsługi prawnej naszych klientów udzielamy porad prawnych.

Prawo pracy

Prawnicy płockiej Kancelarii Adwokackiej zajmują się również prowadzeniem spraw z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Prawo gospodarcze

Prowadzimy obsługę prawną firm w oparciu o umowę stałego zlecenia lub umowę o prowadzenie poszczególnych spraw.

Sprawy rejestrowe

Kancelaria Adwokacka w Płocku przeprowadza proces rejestracji podmiotu gospodarczego w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Prawnik Płock

Pomoc doradzwtwo prawne

Potrzebujesz pomocy prawnika? Kancelaria Adwokacka w Płocku oferuje kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa karnego, cywilnego (w tym rodzinnego: sprawy o alimenty, rozwody, separacje), administracyjnego (sprawy reprywatyzacyjne), gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Oferta kancelarii skierowana jest do Klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UW

Adwokat Kamil Flatow

adwokat-plock-kancelaria-adwokackaStudia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji UW adwokat Kamil Flatow ukończył z oceną bardzo dobrą. W 2007 roku został członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Bogate doświadczenie adwokat zdobywał podczas wieloletniej pracy w warszawskich kancelariach prawnych, gdzie prowadził nie tylko dział procesowy, lecz także wydział reprezentacyjny kancelarii, uczestniczył w prowadzeniu dużych spraw karnych i zajmował się obsługą Klientów instytucjonalnych. Praca w stołecznych kancelariach prawnych pozwoliła adwokatowi zdobyć doświadczenie również w dziedzinie zastępstw procesowych przed sądami powszechnymi oraz organami administracji publicznej i organami ścigania. Adwokat Kamil Flatow prowadził również współpracę z kancelarią radcowską, gdzie był odpowiedzialny przede wszystkim za sprawy z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego, w szczególności dotyczące nieruchomości i spadków oraz sprawy z zakresu prawa rodzinnego – m.in. sprawy rozwodowe i sprawy o alimenty. Wśród pozazawodowych zainteresowań prawnika wymienić możemy tenis i żeglarstwo. Z kolei kwestie najmocniej interesujące go w dziedzinie prawa dotyczą odzyskiwania przez prawowitych właścicieli nieruchomości utraconych w okresie Rzeczpospolitej Ludowej, a także problematyka ochrony praw człowieka w kontekście stosowania tymczasowego aresztowania.

Zadzwoń

Zależy Ci na czasie zadzwoń!

Pierwsza konsultacja telefoniczna gratis. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń!

Napisz

Opisz nam swoją sprawę

Opisując wcześniej sprawę łatwiej nam będzie się do niej odnieść podczas rozmowy.