Prawnik Płock

Darmowa konsultacja

W godz. 9-17

Zadzwoń:
+48 696 041 453

Usługi prawne
Klient indywidualny

uslugi-prawne-dla-klientow-indywidualnych-plock

Porady prawne Płock

Kancelaria Prawna w Płocku zapewnia porady prawne również w indywidualnych sprawach swoich Klientów, dzięki czemu mogą oni uzyskać poradę prawną na szereg spraw związanych z życiem publicznym oraz kwestiami typowo prawnymi.

Najczęstszym tematem porad prawnych są zapisy związane z różnego rodzaju umowami. Z naszego doświadczenia wynika, że niestety wielu Klientów niezbyt dokładnie, a nawet w ogóle nie czyta umów, które podpisuje, przez co naraża się na niepotrzebne koszty lub nieprzyjemności. Dzięki poradom prawnika, możliwe jest wychwycenie niezrozumianych zapisów w umowie, a więc tak zwanych kruczków prawnych, których przeciętny Klient może nie zauważyć lub nie zrozumieć. Prawnicy dokładnie sprawdzą wszelkie zapisy w umowie i podpowiedzą, w jaki sposób można zabezpieczyć się na wypadek niekorzystnych zapisów.

Oprócz tego, zatrudnieni w naszej Kancelarii prawnicy i adwokaci zajmują się również doradztwem oraz obsługą prawną firm.

adwokat cennik

Wycena usług prawniczych

Koszt prowadzenia spraw oraz rodzaj i wysokość wynagrodzenia adwokata uzgadniany jest indywidualnie z każdym Klientem.

Wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej bez umowy o stałej współpracy w naszej Kancelarii oscyluje w granicach 150 a 200 PLN.

Zadzwoń

Zależy Ci na czasie zadzwoń!

Pierwsza konsultacja telefoniczna gratis. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń!

Napisz

Opisz nam swoją sprawę

Opisując wcześniej sprawę łatwiej nam będzie się do niej odnieść podczas rozmowy.