Prawnik Płock

Darmowa konsultacja

W godz. 9-17

Zadzwoń:
+48 696 041 453

Usługi prawne
Klient indywidualny

uslugi-prawne-dla-klientow-indywidualnych-plock

Wsparcie adwokata w sprawach rozwodowych

Kancelaria Prawna w Płocku zapewnia porady prawne w zakresie spraw rozwodowych, separacyjnych oraz sprawach o alimenty . Jak pokazuje praktyka zawodu adwokata, wsparcie prawnika w tego typu sytuacjach może być nieocenioną pomocą dla każdego Klienta.

To prawnik przygotuje pozew rozwodowy, a także inne wymagane pisma procesowe, które będą wymagane przez sąd w czasie procesu. Prawnik również na bieżąco monitoruje przebieg sprawy, dzięki czemu możemy dowiedzieć się jak wygląda nasza aktualna sytuacja i nie martwić się o przebieg postępowania rozwodowego. 

Ważnym aspektem współpracy z adwokatem jest fakt, że na każdy etapie postępowania istnieje możliwość uzyskania rzeczowych odpowiedzi na pytania dotyczące całej procedury sądowej, a także zagadnień prawnych dotyczących konkretnej sytuacji. Klient jest więc przygotowany na postępowania strony przeciwnej, dzięki czemu łatwiej przyjąć właściwą strategię obrony. Ponadto w czasie rozpraw Klient nie jest pozostawiony samemu sobie i w każdej sytuacji może liczyć na pomoc prawnika.

adwokat cennik

Wycena usług prawniczych

Koszt prowadzenia spraw oraz rodzaj i wysokość wynagrodzenia adwokata uzgadniany jest indywidualnie z każdym Klientem.

Wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej bez umowy o stałej współpracy w naszej Kancelarii oscyluje w granicach 150 a 200 PLN.

Zadzwoń

Zależy Ci na czasie zadzwoń!

Pierwsza konsultacja telefoniczna gratis. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń!

Napisz

Opisz nam swoją sprawę

Opisując wcześniej sprawę łatwiej nam będzie się do niej odnieść podczas rozmowy.