Prawnik Płock

Darmowa konsultacja

W godz. 9-17

Zadzwoń:
+48 696 041 453

Usługi prawne
Klient indywidualny

uslugi-prawne-dla-klientow-indywidualnych-plock

Prowadzenie postępowań przedsądowych

Kancelaria Adwokacka w Płocku zapewnia swoim Klientom wsparcie w zakresie postępowań przedsądowych w postępowaniu cywilnym. Dzięki temu możliwe jest przedsądowe wyegzekwowanie należności, bez konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Naszym Klientom pomagamy ustalić stan posiadania dłużnika, a w tym także osiągane źródła dochodów. Dzięki temu możliwe jest ustalenie prognozy wyegzekwowania należności na polubownym etapie postępowania. Jako Kancelaria Prawna, kierujemy do dłużnika wezwanie do zapłaty, które jest przez nas przygotowywane zarówno pod względem formy, jak i treści.

W imieniu Klienta kontaktujemy się z dłużnikiem telefonicznie oraz za pośrednictwem korespondencji listownej i elektronicznej. W ten sposób negocjujemy z dłużnikiem sposób oraz termin spłaty zadłużenia. W przypadku nieposiadania aktualnego adresu dłużnika, podejmujemy działania administracyjne w celu ustalenia aktualnej siedziby lub miejsca zamieszkania.

adwokat cennik

Wycena usług prawniczych

Koszt prowadzenia spraw oraz rodzaj i wysokość wynagrodzenia adwokata uzgadniany jest indywidualnie z każdym Klientem.

Wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej bez umowy o stałej współpracy w naszej Kancelarii oscyluje w granicach 150 a 200 PLN.

Zadzwoń

Zależy Ci na czasie zadzwoń!

Pierwsza konsultacja telefoniczna gratis. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania zadzwoń!

Napisz

Opisz nam swoją sprawę

Opisując wcześniej sprawę łatwiej nam będzie się do niej odnieść podczas rozmowy.