Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+
Prowadzenie postępowań przedsądowych

Kancelaria Adwokacka w Płocku zapewnia swoim Klientom wsparcie w zakresie postępowań przedsądowych w postępowaniu cywilnym. Dzięki temu możliwe jest przedsądowe wyegzekwowanie należności, bez konieczności kierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Naszym Klientom pomagamy ustalić stan posiadania dłużnika, a w tym także osiągane źródła dochodów. Dzięki temu możliwe jest ustalenie prognozy wyegzekwowania należności na polubownym etapie postępowania. Jako Kancelaria Prawna, kierujemy do dłużnika wezwanie do zapłaty, które jest przez nas przygotowywane zarówno pod względem formy, jak i treści. W imieniu Klienta kontaktujemy się z dłużnikiem telefonicznie oraz za pośrednictwem korespondencji listownej i elektronicznej. W ten sposób negocjujemy z dłużnikiem sposób oraz termin spłaty zadłużenia. W przypadku nieposiadania aktualnego adresu dłużnika, podejmujemy działania administracyjne w celu ustalenia aktualnej siedziby lub miejsca zamieszkania.

Nasi prawnicy zajmują się również prowadzeniem postępowań karnych.

Search

Categories

  • Brak kategorii

Kontakt

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Kamil Flatow.

ul. Bohaterów Warszawy 10 lok. 34

02-495 Warszawa
FILIA W PŁOCKU

ul. Piasta Kołodzieja 1 lok. 5
tel. 696-041-453
e-mail: kamilflatow@gmail.com

Kilka słów wstępu

Potrzebny prawnik? Oferujemy Państwu kompleksowe usługi prawne w zakresie prawa karnego, cywilnego, rodzinnego (alimenty, rozwody, separacje), administracyjnego (reprywatyzacja), gospodarczego, handlowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych...
» czytaj więcej